Cristiano Ronaldo Ve Irina Shayk Neden Ayrildi

Ronaldo dan ihanet gerekçesiyle ayrılan ve bradley cooper la birlikte olan irina shayk hollywood yıldızının annesi gloria campano nun baskılarına dayanamadı. İleri sürülenlere göre shayk ve ronaldo futbolcunun annesinin doğum günü nedeniyle tartıştı ve yollarını ayırdı.

Ronaldo Ve Irina Ayriligina Neden Olan Sunucu Haberler Spor

Rus aktris ve televizyon sunucusu viktoriya bonya yaptığı programda ronaldo nun rus model irina shayk ile ilişkisinin reklam amaçlı olduğunu söyledi.

Cristiano ronaldo ve irina shayk neden ayrildi. Yeşil sahaların yıldızı cristiano ronaldo ile top model irina shayk ın büyük aşkının bittiği iddia edildi. Dünyaca ünlü rus model irina shayk cristiano ronaldo ile ayrılmalarının arkasındaki şok gerçeği açıkladı. Bonya cristiano ronaldo ile irina.

Yeşil sahaların yıldızı cristiano ronaldo ile top model irina shayk ın büyük aşkı bitti. Irina shayk cristiano ronaldo dan neden ayrıldığını açıkladı. Irina ve ronaldo ayrıldı mı.

Abd ve portekiz magazin basınında yer alan haberlere göre ayrılığın nedeni shayk ın ronaldo nun annesinin 60 ncı doğum gününe gitmek istememesi. Cristiano ronaldo irina shayk great courtship who had long cris brown without you by.

Irina Shayk Her Seyi Itiraf Etti Ronaldo Spor Haberi

Irina Shayk Cristiano Ronaldo Dan Neden Ayrildi Internet Spor

Published
Categorized as Sports

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *