Cristiano Ronaldo Instagram Ne Kadar Kazaniyor

Ronaldo instagram juventus messi ronaldinho realmadrid merihdemiral seria italy. Cristiano ronaldo instagram dan en çok para kazanan ki̇şi̇.

Cristiano Ronaldo Instagram Da 250 Milyon Takipci Ile Rekor Kirdi

Juventus tan yılda 30 milyon euro kazanan cristiano ronaldo nun instagram dan ise yıllık gelirinin 50 milyon doların üzerinde olduğu tahmin ediliyor.

Cristiano ronaldo instagram ne kadar kazaniyor. 50 mi̇lyon dolarin üzeri̇nde kazaniyor. Peki̇ ne kadar kazaniyor. Ronaldo nun futbol dünyasından en yakın rakibi ise 174 5 milyon takipçisi olan lionel messi oldu.

ünlü isimlerin sponsorluk anlaşmaları kapsamında instagram paylaşımlarından ne kadar kazandıkları açıklandı. Cristiano ronaldo instagram paylaşımı ile servet kazanıyor en çok kazanan futbolcular ve ünlüler belli oldu. Sırada yer alan yıldız futbolcu cristiano ronaldo nun.

Cristiano ronaldo nun sosyal medyada kaç takipçisi var. Facebook instagram ve twitter da toplam 200 milyon takipçiye ulaşan ilk sporcu oldu. 2021 paylaşimi 7 mi̇lyondan fazla beğeni̇ldi̇.

256 3m followers 463 following 2 990 posts see instagram photos and videos from cristiano ronaldo cristiano. Haberin devamı aşağıda hookit e göre ronaldo.

Blogun50tonu Cristiano Ronaldo Ne Kadar Para Kazaniyor Ronaldo Haber Sosyal Aglar

Cristiano Ronaldo Instagram Da Ne Kadar Kazaniyor Spor Haberleri Futbol

Published
Categorized as Sports

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *